طراحی سایت های شخصی جهت معرفی ، رزومه و ...

طراحی سایت های شرکتی متناسب با نوع فعالیت و هدف شرکت شما

طراحی انواع سایت های فروشگاهی کسب و کار های بزرگ و کوچک

نمونه سایت های ما

اهمیت طراحی سایت

داشتن یک وب سایت در دنیای دیجیتال پیوسته در حال توسعه، ضروری است؛ مخصوصا برای کسب و کارهای کوچکی که محصولات و خدماتی را به فروش می رسانند.

فرصتی برای نمایش کسب و کارتان است

مهم نیست که در چه نوع صنعتی مشغول به فعالیت هستید، طراحی سایت یک راه عالی برای نمایش کار شما ست. شما می توانید نمونه کارها، گالری عکس و امکان بررسی بیشتر محصولات و خدمات تان را به صورت آنلاین به مشتریان نشان دهید. شما می توانید نشان دهید که چرا کسب و کارتان منحصر به فرد است و همچنین می توانید بازخوردهایی را در مورد محصولات و خدمات تان دریافت کنید.

رضایتمندی مشتری را بهبود می بخشد

این یک واقعیت شناخته شده است که حضور شما در دنیای وب به بهبود خدمات مشتری شما کمک می کند. اگر یک فروشگاه فیزیکی بزرگ با تعدادی پرسنل داشته باشید، نمی توانید به صورت دائم بر آن ها نظارت داشته باشید و ببینید که چگونه با مشتریان تان ارتباط برقرار می کنند. اما در فضای اینترنت و دیجیتال همه چیز متفاوت است. ما می توانید بر کارکنان خود نظارت کافی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که به سرعت پاسخ مشتریان را می دهند.

با طراحی سایت شرکتی از رقبا پیشی بگیرید

با طراحی سایت حرفه ای میتوانید سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهید. وب سایت شما، مانند تاجی است برروی کسب و کار تان، تحقیقات نشان داده است وب سایت های حرفه ای و کارآمد برای مشتریان تجربه و حس خوشایندی ایجاد میکند که باعث فروش بیشتر برای آن کسب و کار شده است.

برندسازی دیجیتال

در قرن 21، برندها را رسانه ها مي سازند. اين پيام رسانه هاست که مطلوبيت برند را نزد افکار عمومي ارتقاء مي بخشد. طراحی وب سایت شرکتی بخش بسیار مهمي از فرآيند برندينگ دیجیتال شمامحسوب میشود. در ذهن تمامی مصرف کنندگان و مشتريان شما این باور وجود دارد که شما حتما دارای يک وب سايت رسمی و مستقل در اينترنت هستيد.

بازارهای بزرگ تر هدف گذاری می شوند

یک وبسایت حرفه ای، می تواند یک مکان عالی برای ارایه خدمات و محصولات شما در اینترنت باشد تا بتوانید خدمات و محصولات خود را به مشتریان هدف خود در سطح شهر ها یا کشور ها ارایه دهید. این هدف گذاری با استفاده از ابزارهای تحلیل مانندگوگل آنالیتکس، ادوب آنالیتیکس امکان پذیر است.

دسترسی شبانه‌روزی به سایت

با طراحی وب سایت ، خدمات و محصولات شما برای مشتریان تان همیشه و در تمام 365 روز سال در دسترس است. اگر فردی ساعت دو نیمه شب بیدار شود و قصد خرید چیزی از شما را داشته باشد، می تواند به سایت شما مراجعه کند و این کار را بلافاصله انجام دهد. حضور آنلاین، به راحتی امکان بررسی محصولات و خدمات شما را زمانی که فروشگاه یا دفتر تان بسته است، فراهم می کند.

تعرفه ها